a Balatoni Szövetség honlapja

Egyéb események

F E L H Í V Á S

Javaslat megtételére a Balaton Díj adományozására

A Balatoni Szövetség által 1994. évben alapított Balaton Díj azoknak a polgároknak, intézményeknek, ill. közösségeknek adományozható, akik a Balaton érdekében, annak fejlesztésében (társadalmi, szociális, kulturális, oktatási, sport és gazdasági téren) kiemelkedően hasznos munkát végeztek és ezzel jelentősen hozzájárultak a Balaton és térsége erkölcsi és anyagi értékeinek gyarapításához.

A Balaton Díjra javaslatot tehetnek a Balatoni Szövetség önkormányzatai, pártoló tagjai, tisztségviselői és a Szövetséggel együttműködési megállapodást aláíró szervezetek. (Balatoni Szövetség Alapszabálya 41. 42. pont)

Kérjük, hogy a Balaton Díjra javaslataikat a megfelelő indoklással írásban a Balatoni Szövetség titkárságára (8230 Balatonfüred, Kossuth u. 3.) megküldeni szíveskedjenek.

Határidő: 2016. augusztus 31.

Balatoni Szövetség

A Balaton

DSC_3798_bearbeitet-3.jpg

Copyright © 2014. All Rights Reserved.

Our website is protected by DMC Firewall!